Polska, 100 złotych, 9.11.1934
Zakończenie: 14-06-2018 20:57:40
160363
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 100 złotych, 9.11.1934, seria CN, numeracja 9741272 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | po konserwacji, miejscowo przybrudzony papier, ślad po złamaniu w pionie |
Literatura: | Lucow 675b (R0), Miłczak 74c |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 114