Polska, bon na 2 złote = 30 kopiejek, 1861

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 20:49:00
158597
Opis: Polska - pieniądz prywatny - Lublin - Lubelskie Towarzystwo Dobroczynności, bon na 2 złote = 30 kopiejek, 1861, seria 5, numeracja 37257
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: papier wyblakły, złamany w poziomie, na odwrocie uszkodzenie po oddzieraniu, adnotacje po rosyjsku, bardzo rzadki
Literatura: Jabłoński 472

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 274

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  240 zł