Polska, półgrosz, bez daty

Polska, półgrosz, bez daty

Polska, półgrosz, bez daty

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 21:49:00
156987
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, półgrosz, bez daty, Kraków, rozetka pod koroną
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.80 g, wielobarwna patyna
Literatura: Frynas P.18.2, Gum.H. 451, Kop. 384

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 170

1)  85 zł
2)  80 zł