wydawnictwa zagraniczne, A. Feldhune - Numismatika (Monety Rygi i Liwonii); Riga 1968

Rozpoczęcie: 04-06-2018 18:00
Zakończenie: 14-06-2018 20:40:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 20:40:40
139931
Opis: wydawnictwa zagraniczne, A. Feldhune - Numismatika (Monety Rygi i Liwonii); Riga 1968
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 170 str. formatu A4, oprawa twarda z obwolutą, katalog znalezisk monet ryskich i inflanckich w języku łotewskim

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 207