Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT F, Aw: Święty Jan..
158315
medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT ... | III+ |
370 zł szac. 150 zł 395 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na uczczenie zasług lekarskich pioniera wychowania fizycznego w Pols..
157891
medal na uczczenie zasług lekarskich pioniera wychowania ... | I- |
270 zł szac. 150 zł 196 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914
157892
medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma r... | II- |
250 zł szac. 100 zł 583 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, GMACHY MENNICY 1766-1994, 1994
157921
trzy częściowy medal w kapslu autorstwa Andrzeja i Rousan... | I |
210 zł szac. 120 zł 831 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, plakieta z 1926 r. autorstwa S.R. Koźbielewskiego, wykonana w Mennicy Wars..
158220
plakieta z 1926 r. autorstwa S.R. Koźbielewskiego, wykona... | I |
1 050 zł szac. 750 zł 705 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, 20 franków, 1806 A
158187
| III+ |
1 000 zł szac. 1 000 zł 702 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Rosja, 5 rubli, 1902 AP
157643
| I |
720 zł szac. 800 zł 147 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Węgry, 20 franków = 8 forintów, 1875 KB
158725
| II- |
980 zł szac. 1 000 zł 486 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 5.000 złotych, 1988
158599
Jan Paweł II - X lat pontyfikatu | I |
5 200 zł szac. 6 000 zł 583 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 126 pne
158217
Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, Rw: Dwaj dioskurowie w p... | III+/II- |
250 zł szac. 300 zł 226 wyświetleń |
7 | zakończona |