Polska, plakieta niesygnowana - Matka Boska Karmiąca

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:46:20
157930
Opis: Polska - XX w., plakieta niesygnowana - Matka Boska Karmiąca, Matka Boska Karmiąca piersią, wokoło napis TY COŚ KARMIŁA ŚWIATA ZBAWIENIE - TY NAM JAK MATKA DAJ POŻYWIENIE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 188 mm, brąz 782.9 g

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 396

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł