Estonia, odznaka pamiątkowa 1 Pułku Huzarów (Ratsarugemendii)

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:44:20
158148
Opis: Estonia - XX w., odznaka pamiątkowa 1 Pułku Huzarów (Ratsarugemendii), Krzyż emaliowany na czarno, na nim Orzeł ze wstęgą emaliowaną na czerwono, na korpusie tarcza emaliowana na niebiesko, w tle miecz, sygnowana - Wiktor Gontarczyk Warszawa Miodowa 19
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 48 x 42 mm tombak, emalia z małymi ubytkami, trzy nity mocujące, słupek i nakrętka

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 1469

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  1 900 zł
4)  1 500 zł