Rosja, medal, 1882

Rosja, medal, 1882

Rosja, medal, 1882

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:43:20
158628
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, medal, 1882, medal z Wystawy Wszechrosyjskiej w Moskwie 1882 r, Aw: Medalion z portretem Aleksandra III w wieńcu, poniżej sygn. L.Steinman, Rw: Kobieta w rosyjskim stroju oparta o globus, obok atrybuty przemysłu, nauki i sztuki
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 47 mm
Literatura: Diakov 930.5

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 242

1)  125 zł
2)  120 zł