Polska, odznaka na pamiątkę 10-lecia Łódzkiego Towarzystwa Elektrycznego

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:35:40
157907
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka na pamiątkę 10-lecia Łódzkiego Towarzystwa Elektrycznego, na tarczy z gałązkami dębowymi i piorunami owalna tarcza z emaliowanym napisem ŁTE S.A. na białym tle, w góry tarcza emaliowana na niebiesko ze złoconym X, na odwrocie wygrawerowane 13.1.1929
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro miescowo emaliowane 43 x 22 mm, z zawieszką

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 158

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  70 zł