Polska, odznaka na pamiątkę 10-lecia Łódzkiego Towarzystwa Elektrycznego
Zakończenie: 10-05-2018 22:35:40
157907
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka na pamiątkę 10-lecia Łódzkiego Towarzystwa Elektrycznego, na tarczy z gałązkami dębowymi i piorunami owalna tarcza z emaliowanym napisem ŁTE S.A. na białym tle, w góry tarcza emaliowana na niebiesko ze złoconym X, na odwrocie wygrawerowane 13.1.1929 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro miescowo emaliowane 43 x 22 mm, z zawieszką |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 393