Włochy, zestaw 6 monet

Włochy, zestaw 6 monet

Włochy, zestaw 6 monet

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:25:00
158204
Opis: Włochy - Królestwo Włoch - Wiktor Emanuel III 1900-1943, zestaw 6 monet, Rzym, w skład zestawu wchodzą: 1 centesimo 1904, 1 centesimo 1908, 2 centesimo 1905, 2 centesimo 1917, 5 centesimo 1918, 10 centesimo 1911
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, łącznie 6 sztuk, patyna
Literatura: KM 35, KM 35, KM 38, KM 41, KM 51

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 207

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł