Włochy, zestaw 5 monet

Włochy, zestaw 5 monet

Włochy, zestaw 5 monet

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:23:40
158202
Opis: Włochy - Królestwo Włoch - Wiktor Emanuel II 1861-1878, zestaw 5 monet, w skład zestawu wchodzą: 1 centesimo 1867 (Mediolan), 2 centesimi 1867 (Mediolan), 5 centesimi 1861 (Mediolan), 5 centesimi 1862 (Neapol), 10 centesimi 1863 (Paryż)
Stan zachowania: III/II+,
Dodatkowe informacje: miedź, łącznie 5 sztuk, patyna
Literatura: KM 1.1, KM 2.1, KM 3.2, KM 3.3, KM 11.2

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 154

1)  48 zł