San Marino, 1000 lirów, 1978

San Marino, 1000 lirów, 1978

San Marino, 1000 lirów, 1978

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:19:20
158171
Opis: San Marino, 1000 lirów, 1978, Rzym, moneta wybita z okazji 150. rocznicy urodzin Lwa Tołstoja
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro '835', miejscowa ciemna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Pagani 502, KM 85

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 182

1)  42 zł
2)  40 zł