Rosja, rubel, 1850 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1850 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1850 СПБ ПА

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:18:20
158167
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1850 СПБ ПА, Petersburg, św. Jerzy bez płaszcza, na rewersie korona pękata
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna, moneta delikatnie czyszczona, uderzenia na rancie
Literatura: Bitkin 225, Adrianov 1850г

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 254

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  450 zł
4)  410 zł
5)  340 zł