Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1622
Cena wylicytowana: 210 zł
158308
Opis: |
Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Doornik, patagon, 1622, Tournai |
Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: |
wyszczerbiony krążek, ciemna patyna, rzadsza mennica |
Delmonte 300, Davenport 4470 |
Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 182
1) 210 zł
2) 200 zł
3) 200 zł
4) 150 zł
5) 115 zł
6) 105 zł
7) 95 zł
8) 90 zł
min |