Austria, batzen, 1516
Austria, batzen, 1516
Cena wylicytowana: 105 zł
158018
Opis: |
Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Leonard von Keutschach 1495-1519, batzen, 1516, Salzburg |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa ciemna patyna |
Probszt 111, Zöttl 69 |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 180
1) 105 zł
2) 100 zł
3) 100 zł
4) 80 zł
min |