Polska, 25 kopiejek = 50 groszy, 1846 MW

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 21:39:20
158180
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 25 kopiejek = 50 groszy, 1846 MW, Warszawa, wariant z dużym krzyżem na jabłku królewskim
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1252, Plage 385, Berezowski 2 zł,

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 520 zł
Cena szacunkowa: 850 zł
Ilość odsłon: 365

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  680 zł
4)  680 zł
5)  620 zł
6)  600 zł
7)  540 zł
8)  520 zł