Polska, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1814 I.B.

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 21:37:40
158179
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1814 I.B., Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 113, Kahnt 1269, Kop. 3699, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 299

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  560 zł
5)  460 zł
6)  440 zł
7)  420 zł