Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 21:32:40
158014
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Wschowa, rzadsza odmiana napisu -SIGI 3
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.97.1.g

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 208

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  120 zł