Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 21:32:20
158040
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, skrócona data z lewej strony herbu Lewart, znak menniczy kończy napis w otoku na awersie, końcówka napisu POLONIAE na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: resztki brązowego nalotu na rewersie
Literatura: Iger W.95.1.b (R)

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 225

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł