Polska, szóstak, 1599

Polska, szóstak, 1599

Polska, szóstak, 1599

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 21:31:40
158013
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1599, Malbork, odmiana z dużą głową króla
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna, rzadki
Literatura: Kop. 1246 (R1), Tyszkiewicz 1 mk

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 362

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  640 zł
4)  600 zł