Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 21:31:20
158143
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M - wariant z literą V nabitą na literę S
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD21-126

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 507

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  115 zł
8)  90 zł