Niemcy, brakteat

Niemcy, brakteat

Niemcy, brakteat

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 21:11:40
158149
Opis: Niemcy - Anhalt i Górna Saksonia - Bernard I Saski 1170-1212, brakteat, Rycerz w zbroi i stożkowatym hełmie, w dłoniach proporzec i trójkątna tarcza z ornamentem solarnym; sylwetka obwiedziona trójłukiem, po bokach dwie kopulaste wieże
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.61 g, ciemna patyna na kołnierzu i stronie odwrotnej
Literatura: Thormann Anhalt 89 - podobny

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 384

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł