Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 21:09:40
156536
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski 1310-1346, grosz praski, Kutna Hora, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku; Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.69 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Frynas B.27.2, Castelin 8

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 549

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  75 zł
4)  65 zł