Grecja i posthellenistyczne, brąz, II-I w. pne

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 20:37:40
158297
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Kolchida, brąz, II-I w. pne, Aw: Dwa pilei dioskurów nad którymi gwiazdy, Rw: tyrs wokół którego ΔΙ ΟΣ ΚΟΥ ΡΙΑ Δ ΟΣ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.58 g
Literatura: BMC XIII/1

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 205

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  50 zł