Austria, Franciszek Schubert, 1872

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 03-05-2018 22:55:40
157998
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, Franciszek Schubert, 1872, sygnowany medal autorstwa J. Tautenhayn'a, z okazji odsłonięcia pomnika artysty w Wiedniu, Aw: Głowa kompozytora w prawo, FRANZ SCHUBERT GEB ZU WIEN AM 31 JANNER 1797 GEST ZU WIEN AM 19 NOVEMBER 1828, Rw: Kobiecy Geniusz i młody mężczyzna grający na lirze, ZUM ENTHULLUNG DES SCHUBERT DENKMALES AM 15 MAI 1872, poniżej DER WIENER MANNERGESANG
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 64 mm, 99.68 g
Literatura: Slg. Wurzbach 8307, Hauser 2270

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 459

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł