Polska, ort, 1755 EC

Polska, ort, 1755 EC

Polska, ort, 1755 EC

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 03-05-2018 21:37:00
157782
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1755 EC, Lipsk, masywne popiersie króla w szerokiej koronie, korony po obu stronach żeberkowate
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta w pudełku PCGS z notą AU58, kolorowa patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Kahnt 688 var. d

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 179

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł