Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 10 dolarów, 1934 A

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 03-05-2018 21:01:00
157833
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Silver Certificate, 10 dolarów, 1934 A, seria B06761079A, żółta pieczęć, podpisy: Julian, Morgenthau
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ślad po 3 złamaniach, banknot po konserwacji
Literatura: Fr. 1702

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 150

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł