Cesarstwo Rzymskie, denar, 65-66

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 03-05-2018 21:08:40
140284
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Neron 54-68, denar, 65-66, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, NERO CAESAR AVGVSTVS; Rw: Salus siedząca na tronie w lewo, w odcinku SALVS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.22 g, jasna patyna
Literatura: RIC 60

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 272

1)  920 zł
2)  900 zł