Wielka Brytania, korona, 1847

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Wielka Brytania, korona, 1847

Wielka Brytania, korona, 1847

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:48:20
157134
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, korona, 1847, Londyn, młoda głowa królowej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.20 g, ciemna patyna
Literatura: S. 3882

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 304

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  270 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  175 zł
8)  165 zł
9)  160 zł
10)  150 zł
11)  130 zł
12)  125 zł