Niderlandy, talar (Zilveren dukaat), 1794

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:35:40
205536
Opis: Niderlandy - Utrecht, talar (Zilveren dukaat), 1794
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Dav. 1845, Delmonte 982, Verk. 106.1, Purmer Ut65

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 230

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  340 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  240 zł
7)  185 zł