Austria, talar, 1603

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Austria, talar, 1603

Austria, talar, 1603

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:25:20
152953
Opis: Austria - Rudolf II 1576-1612, talar, 1603, Hall
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.08 g, zarysowanie tła za głową cesarza, uszkodzenie stempla na awersie
Literatura: Dav. 3005, M.-T. 374, Voglh. 96/II var

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 273

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  800 zł
4)  720 zł
5)  620 zł
6)  600 zł