Śląsk, 15 krajcarów, 1694

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, 15 krajcarów, 1694

Śląsk, 15 krajcarów, 1694

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:25:00
205534
Opis: Śląsk - księstwo nyskie biskupów wrocławskich - Franciszek Ludwik z Neuburga 1683-1732, 15 krajcarów, 1694, Nysa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: na awersie rysy w tle, kolorowa patyna
Literatura: E.-M. 129 (R1), F.u.S. 2740

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 299

1)  340 zł
2)  340 zł
3)  310 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  200 zł
7)  190 zł
8)  125 zł
9)  120 zł