Polska, ort, 1650

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1650

Polska, ort, 1650

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:54:20
157259
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1650, Wschowa, odmiana z napisem IOAN CASIMI - D G REX P ET S
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie w okolicy nosa władcy, justowanie, jednak bardzo ładna moneta
Literatura: Kop. 1695, Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 411

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  520 zł
5)  500 zł
6)  400 zł
7)  380 zł
8)  360 zł
9)  350 zł
10)  330 zł
11)  310 zł
12)  300 zł