Polska, ort, 1616

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:51:20
157373
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna
Literatura: Shatalin GD16b-5 (R)

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 252

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  270 zł
4)  270 zł
5)  250 zł
6)  230 zł
7)  190 zł