Polska, obol, 1547

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, obol, 1547

Polska, obol, 1547

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:35:20
156871
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, obol, 1547, Wilno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, lekko ukruszony, bardzo rzadki
Literatura: Ivanauskas 1SA5-3 (R), Kop. 3200 (R8), Tyszkiewicz 80 mk

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 458

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  330 zł
5)  125 zł
6)  120 zł