Polska, półgrosz koronny, 1431-1434

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:25:40
157345
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, półgrosz koronny, 1431-1434, Kraków, bez znaków pod koroną
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.47 g, kolorowa patyna
Literatura: Frynas P.16.1/7, Gum.H. 415, Kop. 359, Kubiak typ XI

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 346

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  160 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  85 zł
9)  75 zł
10)  65 zł