Czechy, grosz praski

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:16:40
156529
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski 1310-1346, grosz praski, Kutna Hora, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku; Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.68 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Frynas B.27.2, Castelin 8

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 384

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł