Grecja i posthellenistyczne, AE-26

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 09-04-2018 18:00
Zakończenie: 19-04-2018 21:15:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:15:40
205522
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Messembria - Filip II 247-249, AE-26, Aw: Popiersia Filipa i Sarapisa zwrócone do siebie i napis w odcinku oraz w otoku MAP IOYΛIOC ΦΙΛΙΠΠΟC / KAICAP, Rw: Stojąca Pallas w lewo, podparta o tarczę i włócznię, w otoku napis MECAMBPIANΩΝ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 12.51 g, ciemna patyna

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 104