Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 20 dolarów, 1929

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:00:20
157069
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Federal Reserve Bank Notes - Illinois - The Federal Reserve Bank of Chicago, 20 dolarów, 1929, seria G01036992A, podpisy Jones i Woods
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania, po subtelnej konserwacji, ładna prezencja
Literatura: Fr. 1870-G

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 154

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  160 zł