Austria, talar, 1637

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Austria, talar, 1637

Austria, talar, 1637

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 22:32:40
152912
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Paris graf Lodron 1619-1653, talar, 1637, Salzburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.65 g, delikatnie wygięty, patyna
Literatura: Dav. 3504, Zöttl 1488, Probszt 1215

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 136

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  560 zł
4)  520 zł
5)  430 zł
6)  420 zł