Polska, dwuzłotówka, 1768 IS

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, dwuzłotówka, 1768 IS

Polska, dwuzłotówka, 1768 IS

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 21:48:00
154720
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, dwuzłotówka, 1768 IS, Warszawa, odmiana z literami I. - S
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: szara patyna
Literatura: Plage 315, Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 244

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  280 zł
5)  270 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  230 zł