Polska, trzykrucierzówka, 1615

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 21:31:40
156509
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trzykrucierzówka, 1615, Kraków
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Kop. 887 (R1)

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 150

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  95 zł
8)  90 zł