Niemcy, naśladownictwo denara typu OAP, XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 21:06:40
156923
Opis: Niemcy - Saksonia - Magdeburg- arcybiskupstwo - Gittelde, naśladownictwo denara typu OAP, XI w., Aw: Krzyż z pastorałem, kółkiem i literą A w kątach, wokoło HIRSTEID [... P; Rw: Kapliczka z kółkiem wewnątrz oraz literami E-C po bokach, wokoło ... ENING
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.92 g, gięty, rzadki
Literatura: Hatz VI.2.c, Dbg 1220a

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 201

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  400 zł
4)  250 zł
5)  195 zł
6)  150 zł