Polska, Krzyż Partyzancki z miniaturą

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:51:40
153644
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż Partyzancki z miniaturą
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony wymiary 38x38 mm, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 636

1)  32 zł
2)  30 zł