Polska, Srebrny Krzyż Zasługi

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, Srebrny Krzyż Zasługi

Polska, Srebrny Krzyż Zasługi

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:51:00
153638
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Srebrny Krzyż Zasługi, wykonanie tłocznia Caritasu, B. Grabski ?
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, wstążki, razem 2 sztuki, na jednym lekko uszkodzona emalia
Literatura: Krotke Pl. Z/S. 4, wieniec wawrzynowy typ O

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 268

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  50 zł