Polska, Złoty Krzyż Zasługi z miniaturą

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:48:00
153630
Opis: Polska - XX wiek - II RP na emigracji, Złoty Krzyż Zasługi z miniaturą, wykonanie M. Białkiewicz, Londyn
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stop cynkowo-niklowy złocony, wstążka
Literatura: Krotke Em. Z/S K-1

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 485

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  155 zł
4)  120 zł
5)  55 zł
6)  48 zł