Polska, Odznaka Strzelec Wyborowy

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:47:20
153659
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Odznaka Strzelec Wyborowy, nakrętka sygnowana Br. Grabski Łódź, oryginalna podkładka
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, zachowane srebrzenie, bardzo ładny stan zachowania
Literatura: Sawicki str.598-599

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1572

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  470 zł
4)  430 zł
5)  420 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  240 zł