Polska, Srebrny i Brązowy Krzyż Zasługi

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:46:00
153629
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Srebrny i Brązowy Krzyż Zasługi, wykonanie W.Gontarczyk
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, brąz, wstążka, razem 2 sztuki
Literatura: Krotke Mw. Z/S.5, Mw. Br. 3

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 359

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  65 zł