Węgry, 1/2 talara, 1786 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Węgry, 1/2 talara, 1786 A

Węgry, 1/2 talara, 1786 A

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:40:20
154557
Opis: Węgry - Józef II 1765-1790, 1/2 talara, 1786 A, Wiedeń
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie ślady justowania, ładna patyna
Literatura: Huszar 1873, Herinek 154

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 315

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  290 zł
5)  260 zł