Węgry, 1/2 talara, 1742 KB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Węgry, 1/2 talara, 1742 KB

Węgry, 1/2 talara, 1742 KB

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:40:00
154556
Opis: Węgry - Maria Teresa 1740-1780, 1/2 talara, 1742 KB, Krzemnica
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna
Literatura: Huszar 1682, Herinek 710

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 597

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  840 zł
4)  800 zł
5)  760 zł
6)  740 zł
7)  700 zł
8)  660 zł
9)  300 zł